Návrat na hlavní stranu Obchodní místa Kalendář akcí Nápověda Nabídka reklamy Pro registrované ČESKYENGLISHDEUTSCHFRANCAISPOLSKI
Návrat na hlavní stranu
Návrat na hlavní stranu
Pořadatelé si vyhrazují právo změny termínu, programu i účinkujících.
  Království perníku

Nákup vstupenek v systému ON-LINE.

V našem ON-LINE obchodě se vstupenkami si můžete vybírat ze široké škály pořadů. Můžete si u nás vstupenky rezervovat (4 vstupenky na dobu 24 hodin), ale také si vstupenky můžete přímo zakoupit a úhradu provést bezhotovostní platbou pomocí zálohové faktury. Při nákupu vstupenek je počet nakupovaných vstupenek omezen pouze výší Vašeho finančního kreditu.
Zaplacené vstupenky si můžete vyzvednout v našich prodejních místech nebo Vám budou, po předchozí telefonické domluvě, doručeny poštou.
Jak si vybrat a zaplatit vstupenku ?
 1. Zvolte tlačítko registrace. Zvolíte je tak, že myší najedete na okénko registrace a klikňete na ně.
 2. Vyplňte registrační formulář, ve kterém je nutné vyplnit prvních šest položek (login, 2x heslo, jméno, příjmení a název organizace ), ostatní položky nejsou nezbytné, ale usnadní nám další společnou komunikaci a jednání. Objeví se Vám registrační formulář, vždy najedete do příslušného okénka a vyplníte ho.
 3. Máte-li řádně vyplněný formulář potvrďte tlačítko pokračování. Nemáte-li formulář správně vyplněn, budete na to ihned upozorněn, na další straně se Vám objeví nápis co je třeba doplnit a upravit. Chybu nebo neúplný údaj odstraníte tak, že myší najedete na příslušné okénko a doplníte nebo opravíte příslušné informace.
 4. Jsou-li Vaše údaje správně zadány potvrďte tlačítko menu. Najedete myší na tlačítko menu a klikněte.
 5. Nacházíte se v hlavním menu. Nejprve si najeďte myší na tlačítko Vyberte si představení. Zde si zvolíte, které představení Vás zajímá. Vyberte si představení a najeďte myší na jeho název kliknutím myší se Vám otevře.
 6. Vyberete si místo v sále a zjistíte zároveň jeho cenu. Máte-li zaplacenu zálohovou fakturu v dostatečné výši můžete si místo označit a zaplatit je.
 7. Nemáte-li dostatek kreditů zobrazí se Vám v dolním sloupci nápis : " Máte malý zůstatek na účtu". Znamená to, že jste dosud neuhradili zálohu ve výši ceny Vámi vybrané vstupenky. Abyste si mohli vstupenky koupit musíte tuto zálohu uhradit.
 8. V tomto případě stiskněte tlačítko pokračování a nastavte si výši částky ( v hodnotě ceny vstupenek) na kterou Vám bude vystavena zálohová faktura. Výši částky nastavíte tak, že do okénka vedle tlačítka pokračování zvolíte částku ve výši ceny vstupenky.
 9. Fakturu můžete uhradit přímo v bance Expandia nebo jste-li klientem jiné banky pomocí vzorového příkazu k úhradě, který je níže předtištěný.
 10. Po uhrazení faktury ( v momentě kdy bude částka ve výši ceny vstupenek připsána na náš účet) si můžete označit kliknutím myší Vámi vybrané vstupenky a dojde k jejich prodeji. Na obrazovce se objeví poukázka na odběr vstupenek. Na poukázce bude uvedeno číslo vstupenky a kontrolní číslo.
 11. Vstupenky si můžete sami vyzvednout v našich prodejních místech ( kde je zapotřebí znát číslo a kontrolní číslo vašich vstupenek) a nebo Vám budou vstupenky zaslány poštou.

V případě potřeby nás kontaktujte na adrese:

Luděk Šorm
V Perníkové chaloupce č. p. 38
533 52 Ráby
Česko (CZ)
tel: (+420) 466 612 474
(+420) 602 413 134 - ředitel
Děkujeme Vám za Váš zájem a přejeme mnoho příjemných zážitků !
Upozorňujeme naše klienty, aby ve svém vlastním zájmu chránili svá čísla vstupenek a jejich kontrolní čísla ( tato čísla fungují jako ochranné kódy ), aby nemohla být zneužita. Při výskytu duplicitních požadavků na vstupenku, bude proto vždy uspokojen pouze první žadatel.
Zveřejněno 08.03.2001

 Česká republika: 
Podle druhu akce:
Místa konání:
Programová nabídka:
Kontaktní adresa:
Kam na Pardubicku s.r.o.
Zámeček č.p. 38
533 52 Ráby u Pardubic
tel. (+420) 466 612 474
Důležitá upozornění:
 • Prodej vstupenek se uskutečňuje dle smlouvy mandátní jménem a na účet příslušného pořadatele, který jako jediný nese odpovědnost za rozsah a kvalitu jím poskytnuté služby.
 • Změna termínu, programu a účinkujících vyhrazena. Ve vlastním zájmu se průběžně informujte na prodejním místě nebo na této internetové adrese.
 • Zakoupené vstupenky nelze ani vrátit ani vyměnit.
 • Ve vlastním zájmu chraňte vstupenky a jejich kontrolní čísla (PIN) před zneužitím. Kontrolní číslo lze použít pouze jednou, poté je vstupenka neplatná.
 • Kopírování a jiné způsoby padělání či upravování vstupenek se zakazují.
 • Nekupujte vstupenku od prostředníků, kteří nejsou vlastníky razítka na zadní straně vstupenky. Jinak riskujete, že se stanete obětí podvodu a že si koupíte bezcenný padělek.
 • Copyright 1998-2023 © Kam na Pardubicku, s.r.o.
  www.VSTUPENKY.cz je registrovaná ochranná známka společnosti Kam na Pardubicku, s.r.o.
  Součást integrovaného prezentačního a rezervačního systému Doménová koule.
  Fulltext