Návrat na hlavní stranu Obchodní místa Kalendář akcí Nápověda Nabídka reklamy Pro registrované ČESKY ENGLISH DEUTSCH FRANCAIS POLSKI ZLÍNSKÝ KRAJ MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ OLOMOUCKÝ KRAJ JIHOMORAVSKÝ KRAJ KRAJ VYSOČINA PARDUBICKÝ KRAJ KRÁLOVÉHRADECKÝ KRAJ LIBERECKÝ KRAJ ÚSTECKÝ KRAJ KARLOVARSKÝ KRAJ PLZEŇSKÝ KRAJ JIHOČESKÝ KRAJ STŘEDOČESKÝ KRAJ PRAHA
Návrat na hlavní stranu
Návrat na hlavní stranu
Pořadatelé si vyhrazují právo změny termínu, programu i účinkujících.
 

Jarní pozvánka do Kašperských Hor: Březen plný oslav, hudby, inspirace a zábavy

Začátek akce: 04.03.2019 (Po)
Předpokládaný konec: 24.03.2019 (Ne)
Druh akce: Neupřesněno
Místo konání: Kašperské Hory: Kašperské Hory
Jarní pozvánka do Kašperských Hor: Březen plný oslav, hudby, inspirace a zábavy

Rovnou dva dárky k MDŽ jsou 8. března připraveny v Kašperských Horách! Ženy jsou zvány na setkání s uznávanou floristkou Hanou Kindelmannovou Šebestovou. V příjemném prostředí Horského klubu se od 17:00 mohou inspirovat jarními a velikonočními vazbami květin z dílny mistryně České republiky ve floristice. (Vstupné 30 Kč.) Od 19:00 v kašperskohorském kině vystoupí legendární písničkář Vojta Kiďák Tomáško. Zazní spousta písniček k pousmání i zamyšlení, nebude chybět Toulavej, Zelená košile, Náklaďák do L. A., Brčko, Sobotní blues a další známé songy. Speciální věnování a píseň budou patřit všem přítomným ženám k jejich svátku. (Vstupenka na koncert stojí 80 Kč, při zakoupení vstupenky na akci Jarní vazby floristky Hany Kindelmannové Šebestové je možné využít zlevněné vstupné na koncert za 50 Kč.)
Následující týden v sobotu 16. března přiveze Divadlo Zaseto do kašperskohorského kina divadelní parodii na známou televizní show. Shoes Jana Krause od 19:00 nabídne pořádnou dávku humoru, nadsázky a samozřejmě svébytného „moderátora“ se čtveřicí „vzácných hostů“. Na červenou sedačku tentokrát usednou Eva a Vašek, Angela Merkelová a Angelina Jolie. Jarní hudební událostí bude 24. března od 15:00 koncert Veselé trojky Pavla Kršky rovněž v kašperskohorském kině. Trojice hudebníků z Blanenska je známá z televizních obrazovek, jejich polky a valčíky oslovily zejména starší generaci posluchačů. Současný repertoár tvoří hlavně vlastní autorské písně inspirované smutnými i veselými stránkami života, v nichž si každý najde kousek svého příběhu.

Předprodej vstupenek na všechny akce probíhá prostřednictvím Městského kulturního a informačního střediska na radnici v Kašperských Horách nebo na telefonu 376 503 413.
Mediální servis: 2media.cz, s.r.o., Pařížská 13, Praha 1, www.2media.cz
www.facebook.com/2media.cz, www.instagram.com/2mediacz

Martina Hamáková
MěKIS
Web: http://www.kasphory.cz
E-mail: propagace@kasphory.cz
Tel: +420 373 705 394
Město Kašperské Hory
Náměstí 1
Kašperské Hory 341 92
Základní informace: Kašperské Hory
Další informace:http://www.kasphory.cz
Autor:Hana Wernerová (Folklorní sdružení ČR)
e-mail: wernerova@fos.cz
organizace: č. 56
Aktualizace:09.03.2019 v 08:57 hodin

VYHLEDÁVÁNÍ V DATABANCE AKCÍ


 Česká republika: 
Nastavte si tento server
jako výchozí stránku
.
Nic důležitého
Vám neunikne.
Podle druhu akce:
Místa konání:
Programová nabídka:
Kontaktní adresa:
Kam na Pardubicku s.r.o.
Zámeček č.p. 38
533 52 Ráby u Pardubic
tel. (+420) 466 612 474
Důležitá upozornění:
 • Prodej vstupenek se uskutečňuje dle smlouvy mandátní jménem a na účet příslušného pořadatele, který jako jediný nese odpovědnost za rozsah a kvalitu jím poskytnuté služby.
 • Změna termínu, programu a účinkujících vyhrazena. Ve vlastním zájmu se průběžně informujte na prodejním místě nebo na této internetové adrese.
 • Zakoupené vstupenky nelze ani vrátit ani vyměnit.
 • Ve vlastním zájmu chraňte vstupenky a jejich kontrolní čísla (PIN) před zneužitím. Kontrolní číslo lze použít pouze jednou, poté je vstupenka neplatná.
 • Kopírování a jiné způsoby padělání či upravování vstupenek se zakazují.
 • Nekupujte vstupenku od prostředníků, kteří nejsou vlastníky razítka na zadní straně vstupenky. Jinak riskujete, že se stanete obětí podvodu a že si koupíte bezcenný padělek.
 • Copyright 1998-2019 © Kam na Pardubicku, s.r.o.
  www.VSTUPENKY.cz je registrovaná ochranná známka společnosti Kam na Pardubicku, s.r.o.
  Součást integrovaného prezentačního a rezervačního systému Doménová koule.
  Fulltext